Květen 2012

Rozhodování..

27. května 2012 v 12:18 | Iorneth |  Novinky u mě =)
Ahojte všichni :)) Věc se má následovně ( už sem tu dlouho nebyla a za to se omlouvám :-) ) momentálně píšu povídku/příběh a přemýšlím jestli jí sem mam dávat.. Příběh se týká Eragona ( teda není to přímo o Eragonovi ) a hodně to vybočuje ( no spíš to hodně mění děj ).... No prostě bych byla ráda za Váš názor jestli to sem mám dát :))

Iorneth Líbající

Kinóó !! :)

13. května 2012 v 11:53 | Iorneth |  Novinky u mě =)

Avengers...

Ahojte všichni :) Na dnešek jsem se strááášně moc těšila,protože jdeme s holkama (jmenovitě Barča,...) do kina na Avengers a potom přespím u kamarádky ( Dee,ale ta blog nemá ) .. No neni to úžasný ?? :)

Pak Vám dám vědět ( pro ty co to ještě neviděly..) jaký to je :)

PS.. A bude tam Kapitán Amerika ! <3 ( Toť borec jak sviňa..:-D )..Chris Evans..;))


Hokejová nálada !!!

8. května 2012 v 17:53 | Iorneth |  Hokej

Jak asi všichni víte,

většina Česka právě vlastní hokejovou horečku jakou neměli snad za celou sezónu..Ano je Mistrovství světa !! :-) Ale abych pravdu řekla.zatím jsme se moc neuvedli.Ano,sice máme na svém kontě 2 výhry z 3 zápasů,nemůžu si však odpustit,že v těch výhrách u nás platilo ( teda ještě kromě brankářů,protože právě ti se zasloužili o to abysme nedostali absolutně "na prdel")
ŠTĚSTÍ-NÁHODA...jo je to hnusný,ale prostě nehrajeme ( z mýho pohledu ) jako tým..I když v posledním zápase se to už pomaličku vyvíjelo..No já doufám že se kluci pořádně proberou a ve čtvrtek to Lotyšům pořádně nandají !! :D :D :D

Můj výtvor ( jó neni to nic extra,dělala sem to sama..) :


2.5.2012-Twitteruju..:)

2. května 2012 v 16:40 | Iorneth |  Novinky u mě =)
Ahojte :) Jako spousta dalších lidí i já ulítávám na twitterování a to už asi rok a půl...teď víc než kdy jindy .. Ale chybí mi strašně moc moje spolutwitterovací kamarádka ( a to i v reálném světě,mimo ten twitterový ) Anne.Jela do Anglie jak asi někdo ( její SB ) ví,.. No nic pokuď máte twitter tak si mě můžete přidat ;)

MŮJ T-W-I-T-T-E-R => https://twitter.com/#!/KikiJ31