Leden 2012

Moje srdce bije pro ně !!!

29. ledna 2012 v 18:32 | Kiki |  Hokej

Mí Oceláři ..

V dnešním zápase Oceláři Třinec - Mladá Boleslav jsou již v 2.třetině ve velkonáskokém vedení Oceláři,kteří vítězí nad MB 5:0 !! Já z nich mám strašnou radost,protože je to můj nejmilovanější klub v Extralize a jden z pěti gólů střelil můj oblíbenec Kuba Orsava .. Strašně moc mu to přeju je to můj nejoblenější útočník Ocelářů a vůbec můj nejoblíbenější z celého klubu .. :-) Pravidelně pro něj na hokej.cz hlasuju pro SYMPAŤÁKA . Začínám uvažovat o tom že můj další článek bude právě o něm .. ;)

Pište mi do komentářů vaše názory na námět pro další článek ;-)
Sledujete zápasy Ocelářů ?
A ještě mi prosím napišta Váš názor na Kubu Orsavu ( fotky dole ) .. Jak na Vás působí i když ho třeba neznáte ??
Ps.. Podle mě je strašně hezký ..:-D
Ahojtee ;))

29. ledna 2012 v 16:07 | Kiki |  Novinky u mě =)

Ahoj všichni ,

Omlouvám se,že sem tu dlouho nebyla,ale vůbec nestíhám - teď se budu snažit stíhat víc ;)) Za tu dobu co sem nic nenapsala se stalo strašně moc stalo .. Například jsem si zamilovala Titanic,Lea,Tomáše Klus jak jste se mohli dozvědět na blogu mé kamarádky Ani .. samozřejmě si po celou dobu prohlubuji svou lásku k Hokeji -> Oceláři !! Taky jsem byla dneska poprvé po 2 letech na bruslích a začínám na tom být závislá i když mi to zatim moc nejde ale to se poddá ;))

A co Vy ?
Jak zvládáte školu ?
Jesti fandíte Hokeji - Jak se daří Vašemu týmu ?
Máte rádi bruslení ?
Ps. Omlouvám se za tu zpověď ;) :D

Kiki

Vtip..:D

8. ledna 2012 v 21:02 | Kiki |  To co mě právě napadne....

:D :D

Tenhle vtip sem našla dneska na fb :

Když sem byla malá maminka mi říkávala : Papej,papej..až budeš velká půjdeš do školy ..
A já píča jedla a jedla !! :D :D :D :D

Mánie s názvem DIRTY DANCE ..

8. ledna 2012 v 13:00 | Kiki |  Hříšný tanec

Moje nová mánie : seznam te se - Hříšný Tanec

Jak už to tak bývá určitě nejsem jediná kdo každou chvíly na něčem ujíždí .. A tentokrát to společně s Hokejem (Hokej je moje stálá posedlost ) a Pánem Prstenů je HŘÍŠNÝ TANEC Prostě si nemůžu pomoct ale jak už sem psala na fb : Nikdo mi nevymluví,že Hříšný tanec je jeden z nejkrásnějších filmů a ,že Patrick Swayze je jeden z nejkrásnějších herců :))
Asi to vypadá divně ale poslední dobou mám takovou romantickou náladu a v tomhle filmu je pořádná dávka romantiky a navíc to má děj,který se mi strašně moc líbí a Patrick ..no pro něj ani nenacházím slova .. a to podle mých výpočtů ( takže né moc zpolehlivý ) bylo Patrickovi v tomto filmu kolem 36 let !! No sakra vždyť se svým vzhledem strčí většinu novodobích herců do kapsy !! :D :D Další věc která budu znít hodně divně .. když sem se dneska kolem 1 ráno dívala na jenom určitý kousky z toho filmu moje reakce na něj byla uplně samozřejmá : No KURVA !! Ten chlap je úžasnej !! :D :D A ten kdo mě zná ví že takhle moc sprostá nejsem ..:D :D :D

Viděli jste Hříšný Tanec ?
Jaký je Váš názor ?
A hlavní otázka .. Líbí se Vám Patrick Swayze ?? :))